Koncert venovaný majstrovi Fullovi

Ružomberok 20. februára 2017 – Základná umelecká škola Ľ. Fullu v Ružomberku vás pozýva na koncert učiteľov venovaný 115. výročiu narodenia maliara, grafika a ilustrátora Ľ. Fullu. Koncert bude sprevádzaný aj výstavou žiakov i pedagógov výtvarného odboru ZUŠ Ľ. Fullu. Koncert sa uskutoční 21. februára o 17. 00 h v ružomberskej synagóge. V roku 2009 More »

 

Category Archives: Politické strany

Ružomberskí národniari bilancovali

Ružomberok 5. januára 2017 – Predsedníctvo Okresnej rady Slovenskej národnej strany (OR SNS) v Ružomberku pod vedením okresného predsedu Miroslava Zigu sa zišlo 31. decembra v kancelárii OR a sumarizovalo činnosť OR SNS za rok 2016 a išlo si vypočuť novoročný príhovor primátora mesta Igora Čombora.

Štátny tajomník ministerstva vnútra R. Urbanovič je z. L. Mikuláša

urbanovic_rudolf

urbanovic_rudolf

Liptovský Mikuláš 25. marca 2016 – Štátny tajomník ministerstva vnútra SR Ing Rudolf Urbanovič je z Liptovského Mikuláša. Za Slovenskú národnú stranu ho zvolili za poslanca. Aj naďalej však zostáva poslancom mestského zastupiteľstva v L. Mikuláši. Od nástupu za poslanca parlamentu sa vzdal viceprimátorského platu.

V Kúpeľoch Lúčky budú diskutovať politici so ženamio

pozvanka_na _konferenicu

pozvanka_na
_konferenicu

Lúčky – V jediných kúpeľoch s liečivou minerálnou vodou na Liptove, bolo nežnejšie pohlavie vždy vítané a tohtoročný december nebude výnimkou. Okrem dlhoročnej praxe v liečbe ženských chorôb si totiž toto krásne miesto pod úbočím Choča vybrali za cieľ aj hostia konferencie, venujúcej sa participácií žien vo verejnom živote. Tá sa uskutoční dňa 11.12. 2015 vo večerných hodinách po prvý kráť v KÚPEĽOCH LÚČKY. Toto miesto už prinavrátilo zdravie mnohým ženám a snáď dodá silu a odvahu meniť verejný život k lepšiemu.