Oslavy Liptova – Liptovfest

Liptovský Mikuláš 24.  júla 2017 – LIPTOVFEST – festival dobrej zábavy, jedla a zážitkov uplynulý víkend v Liptovskom Mikuláši navštívilo takmer štyritisíctristo ľudí. Liptákom sa spolu s návštevníkmi podarilo vytvoriť Slovenský rekord v lyžičkovom tanci a predstavili región v tom najlepšom svetle. More »

 

Category Archives: Šport

Cyklistické preteky Sliačanský pedál

Sliačanský pedál

Liptovské Sliače 23. júla 2017 – Prvý ročník cyklopreteku na MTB bicykloch v Liptovských Sliačoch po skúšobnom nultom ročníku uskutočnil sa 23. júla. Organizátori si to vlani vyskúšali a tento rok to bolo na vysokej úrovni. Pretekári boli spokojní so značením trate, ktoré bolo výraznejšie.

Veľký záujem o vstupenky na zápas MFK Ružomberok s anglickým Evertonom FC

MFK Ružomberok

Ružomberok 21. júla 2017 – Vzhľadom na vysoký záujem o vstupenky na odvetný zápas tretieho predkola Európskej ligy s anglickým tímom Everton FC,ktorý sa uskutoční dňa 3.8.2017 v Ružomberku, oznamujeme že o vstupenky môžete požiadať na emailovej adrese futbalruza@gmail.com. Vstupenky na stretnutie budú v jednotnej cene 10 €.

MFK Ružomberok sa stretne s nórskym tímom SKBrann.

MFK Ružombeok

Ružomberok 11. júla 2017 – Vo štvrtok 13. júla 2017 o 18:00, odohrá Ružomberok domáci úvodný zápas druhého predkola Európskej ligy s nórskym tímom SK Brann.

Viac ako o výsledky, išlo o skúsenosti a priateľskú atmosféru

Liptovský Mikuláš 28. júna 2017 Vyhrávať je super, ale stretávať a spoznávať sa je väčšia zábava. V duchu tejto myšlienky sa uskutočnil už 10. ročník Medzinárodného šachového tábora mládeže Vyšehradskej štvorky. Podujatie tradične organizuje Liptovská šachová škola.

Cyklistický pelotón Na bicykli deťom zavíta na Liptov

Účastníci cyklopelotónu

Liptov 20. júna 2017 – Cyklistický pelotón z projektu „Na bicykli deťom“ prejde v stredu 21. júna aj regiónom Liptova. Ide už o 8. ročník charitatívnej akcie, ktorú organizuje Občianske združenie Deťom pre život.

Oslavy 1. výročia CykloKorytničky a penziónu Svätopluk

CykloKorytnička

Korytnica 10. júna 2017 – Oslavy 1. výročia otvorenia CykloKorytničky a penziónu Svätopluk uskutočnili dnes v Korytnici. Zúčastnilo sa ho okolo 100 cyklistov najmä z regiónu Liptova.

Indovia ovládli šachový Ružomberok

šach

Ružomberok 9. júna 2017 – Siedmy ročník šachového festivalu v Ružomberku sa zapíše do histórie mesta, Slovenskej republiky ale aj do svetového šachu. Na festivale padlo niekoľko rekordov:

Poslanec ružomberského zastupiteľstva I. Rončák je nespokojní s postupom svojich kolegov

MFK

Ružomberok 7. júna 2017 – Navýšenie základného imania Mestského futbalového klubu (MFK) v Ružomberku bolo jedným z bodov rokovania tamojšieho zastupiteľstva, ktoré sa uskutočnilo 7. júna. Poslanci odsúhlasili jeho navýšenie o 81 818  eur. Mesto tak získalo 4,86 %  akcií MFK. Zvyšok akcií prinálaží firme podnikateľa Milana Fila.

Titul majstra Slovenska putuje do Bratislavy

ˇChechfest

Ružomberok 7. júna 2017 – Bratislavskí šachisti sú majstri, vyhrali na turnaji v Ružomberku, ktorý sa začal v uplynulých dňoch. Prvý ťah na šachovnici urobil viceprimátor mesta Ružomberok Michal Slašťan.

Otvorenie motosezóny v Ružomberku

Motosezóna v Ružomberku

Ružomberok 24. mája 2017 – Už tretie otvorenie motosezóny Free Riders Ružomberok uskutoční sa v sobotu 27. mája v Čutkovskej doline pri Ružomberku. Začne sa o 11. 00 h a o hodinu neskoršie sa účastníci vydajú na spanilú jazdu. Večer o 19. 00 h vystúpia kapely Kabát Revival a AC/DC Revival.