Veľkolepý príchod P. Vlhovej medzi svojich rodákov

Liptovský Mikuláš 21. februára 2019 – Liptáci privítajú doma v piatok 22. februára majsterku sveta Petru Vlhovú. Slávnostné stretnutie s ňou sa uskutoční na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši. Rodáci, jej fanúšikovia sa ta s ňou zvítajú približne 15. 45 h. Bookmark It Hide Sites More »

 

Saunový majster zavíta do Bešeňovej

Päťnásobný majster Dánska predvedie saunové rituály v Bešeňovej

Saunový svet v Bešeňovej

BEŠEŇOVÁ 7. februára 2019 – Jeden z najlepších saunamasterov na svete Lay Pang Ong prenesie atmosféru z ďalekej Malajzie do vodného sveta.  Vzácneho hosťa bude počas februára hostiť vodný park Bešeňová. Špecialista v relaxačných saunových rituálov Lay Pang Ong spestrí saunový program.

Pochádza z ďalekej Malajzie odkiaľ sa presťahoval do Európy. Momentálne pôsobí v Dánsku. Má za sebou veľké množstvo súťaží v relaxačných rituáloch a na svojom konte má aj množstvo ocenení. Lay Pang Ong – jeden z najlepších sauna masterov prenesie kúsok exotiky do Bešeňovej.

Počas špeciálneho saunového týždňa od 10. februára až do Valentína si budete môcť Lay Pang Ongove rituály zamerané hlavne na aromaterapiu, keďže je okrem iného aj skúseným bylinkárom, vychutnať vždy o 19.00 hodine. Päťnásobný majster Dánska vo free style saunových ceremoniáloch je okrem iného účastníkom svetových súťaží, členom výboru dánskej saunovej asociácie a členom poroty Majstrovstiev v saunových ceremoniálov v Dánsku a od r. 2013 aj Medzinárodných majstrovstiev (International Sauna Auguss Championchip). Okrem iného je aj ambasádorom „art of science“ saunových ceremoniálov.

Vodný park Bešeňová bude 24. a 25. mája aj dejiskom národného kola majstrovstiev v saunových rituáloch pod záštitou medzinárodnej organizácie Aufguss WM. Ide o najväčšie saunové podujatie na Slovensku, v ktorom si porovnajú svoje schopnosti sauna masteri z popredných wellness stredísk. Víťaz získava priamy postup na MS Afguss WM 2019.          

Miroslava Garajová

Viac informácií na www.besenova.com

(red)