Veľkolepý príchod P. Vlhovej medzi svojich rodákov

Liptovský Mikuláš 21. februára 2019 – Liptáci privítajú doma v piatok 22. februára majsterku sveta Petru Vlhovú. Slávnostné stretnutie s ňou sa uskutoční na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši. Rodáci, jej fanúšikovia sa ta s ňou zvítajú približne 15. 45 h. Bookmark It Hide Sites More »

 

Noc saunových rituálov

NOVINKA ZIMY 2018/2019

Bešeňová – sauna

Bešeňová 6. februára 2019 – Ruská baňa – Saunový svet Harmónia v Bešeňovej prinesie túto zimu ďalšiu novinku. Suchá fínska sauna prešla kompletnou rekonštrukciou. Nové priestory suchej sauny budú slúžiť na plnohodnotné procedúry metličkovania. Už počas zimy si tak budete môcť vychutnať relax v priestoroch saunového sveta ešte viac.

Metličkovanie prebudí Vaše telo, dušu a myseľ. Objavíte silu lesa ukrytú vo vetvičkách z koruny stromov a celému telu doprajete dokonalý detox. Svoju pokožku rozmaznáte vďaka metličkovej masáži plnej prírodných esencií a živín doplnených o prímes aromaterapie. Tento rituál má mnoho benefitov pre zdravie – zlepšuje krvný obeh, zvyšuje imunitu, silu a pomáha napríklad pri astme. Počas rituálu sa metličkami ovieva a jemne ošľaháva telo, vďaka čomu sa pokožka prekrví. Metličkové procedúry napomáhajú aj pri liečbe chrbtice, priedušiek či nervového systému.

   Benátska noc saunových rituálov – Druhý februárový víkend bude v Bešeňovej NOC SAUNOVÝCH RITUÁLOV s témou Benátky.  Opäť v čase od 21:30 do 01:30 a navyše aj v najmodernejšej saune na Slovensku – Saunový dóm so skvelými svetelnými a zvukovými efektami.  4 hodiny nočného saunovania, 11 jedinečných saunových rituálov, peelingov a procedúr, welcome drink + osviežujúce občerstvenie, všetky sauny a procedúry k dispozícii po celý čas, relaxačná zóna Átrium, vnútorné bazény to všetko je k dispozícii počas Saunovej noci. Saunové ceremoniály budú prebiehať v novej saune Saunový dóm, v saune Chopok a peelingy v Soľnej saune Svitanie. Doprajte svojmu telu, mysli i duši odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Ubytovanie je možné rezervovať si v novom luxusnom wellness hoteli Galeria Thermal **** Bešeňová s výhľadom na areál vodného parku. Koncept hotela vychádza z holistickej filozofie a oslovuje náročného klienta, ktorý túži po zdravom životnom štýle a starostlivosti zameranej na tri úrovne človeka – telo, dušu a myseľ. Viac na www.galeriathermal.sk

Viac informácií na www.besenova.com

Miroslava Garajová

(red)