Branislav Tréger sa stal predsedom ZMOS

Liptovský Hrádok 24. mája 2019 – Branislav Tréger sa stalStalo sa tak v stredu 22. mája 2019 v Bratislave. Na sneme sa zúčastnilo takmer 1200 starostov a primátorov. Bookmark It Hide Sites More »

 

Veľkolepý príchod P. Vlhovej medzi svojich rodákov

Petra Vlhová

Liptovský Mikuláš 21. februára 2019 – Liptáci privítajú doma v piatok 22. februára majsterku sveta Petru Vlhovú. Slávnostné stretnutie s ňou sa uskutoční na Námestí osloboditeľov v Liptovskom Mikuláši. Rodáci, jej fanúšikovia sa ta s ňou zvítajú približne 15. 45 h.

„Program sa koná na Námestí osloboditeľov, ktoré je pešou zónou. Odporúčame vám využiť parkoviská na Garbiarskej ulici (pri Katolíckom dome) , na Štúrovej ulici (pred mestským úradom), alebo na Ulici 1. mája (pred Čiernym orlom), vstup na námestie autom nebude možný,“ uviedla hovorkyňa Mestského úradu v L. Mikuláši Viktória Čapčíková.

Program na námestí sa bude konať od 15.00 hod, pred župným domom vystúpi domáca kapela Ploštín Punk. P. Vlhová sa dostaví na Námestie osloboditeľov o 15.40 hod., príde na zlatom aute (od hotela Európa prejde na aute s otvorenou kapotou aj s Vlha teamom popri fontáne Metamorfózy až pred župný dom). Na tribúnu by mala vystúpiť o 15.45 hod. spoločne s rodičmi a bratom. „Primátor L. Mikuláša Ján Blcháč jej odovzdá Cenu primátora, Peťa si na pódiu slávnostne rozkrojí tortu. Z javiska zíde pod pódium na krátky 5-minútový brífing – priestor pre novinárov bude vyhradený zátarasami priamo pod pódiom, prístup budú mať len novinári označení rukávnikom PRESS,“ doplnila V. Čapčíková.

(red)