Branislav Tréger sa stal predsedom ZMOS

Liptovský Hrádok 24. mája 2019 – Branislav Tréger sa stalStalo sa tak v stredu 22. mája 2019 v Bratislave. Na sneme sa zúčastnilo takmer 1200 starostov a primátorov. Bookmark It Hide Sites More »

 

Tragická nehoda pri L. Osade

Zrážka dvoch dodávok si vyžiadala jeden ľudský život

Ružomberok 28. februára 2019 – Vo štvrtok 28. februára v ranných hodinách došlo na ceste I/59 v katastri obce Liptovská Osada z doposiaľ presne  nezistených príčin k zrážke dvoch dodávok. 38 ročný vodič Dodávkuy Renault šoféroval 38 ročný vodič zo Srbska, ktorý išiel od Banskej Bystrice do Ružomberka. Infromovala Jana Balogová z Krajského riaditerľstva Policajného zboru v Žiline.

Nehoda Liptovská Osada

V uvedenom úseku cesty z nezistených príčin prešiel do protismeru a pravou bočnou stranou sa zrazil s protiidúcou dodávkou Fiat Ducato, ktorú viedol 41 ročný vodič v opačnom smere na Banskú Bystricu. Pri dopravnej nehode utrpeli zranenia obaja vodiči, spolujazdec (62) z dodávky Fiat Ducato utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Vyšetrovanie dopravnej nehody prevzal na mieste vyšetrovateľ, ktorý začal trestné stíhanie vo veci usmrtenia a ublíženia na zdraví. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Odporúčania polície

Liptovská Osada Nehoda

Polícia žiada všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane, ohľaduplne, plne sa venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke a dodržiavali dopravné predpisy. Každý účastník cestnej premávky môže svojím zodpovedným prístupom prispieť k väčšej bezpečnosti na našich cestách.

Aktuálne informácie Policajného zboru môžete nájsť aj na oficiálnej stránke na Facebooku www.facebook.com/policiaslovakia