Branislav Tréger sa stal predsedom ZMOS

Liptovský Hrádok 24. mája 2019 – Branislav Tréger sa stalStalo sa tak v stredu 22. mája 2019 v Bratislave. Na sneme sa zúčastnilo takmer 1200 starostov a primátorov. Bookmark It Hide Sites More »

 

V Bešeňovej sa stretnú majstri v príprave prírodných peelingov z celej republiky

Bešeňová – sauna

Bešeňová 14 .marca 2019 – Vodný park Bešeňová bude už onedlho patriť jednej z najväčších saunových udalostí roka. PEELING CUP 2019 rozhodne v dňoch 15.-16.marca o majstrovi Slovenska v peelingových procedúrach.

„V Bešeňovej privítame túto originálnu a kreatívnu súťaž už po druhý  krát. Omladzujúce a regeneračné procedúry, ktoré sú jej súčasťou, budú atraktívnym spestrením pre všetkých návštevníkov a milovníkov moderného wellness.  Čo je dôležité a motivujúce zároveň, najlepší z najlepších postúpi z Bešeňovej priamo na majstrovstvá sveta Sauna Herbal Cup 2019,“ uviedol Peter Kolenčík, zástupca prevádzkového riaditeľa vodného parku Bešeňová.

 

Medzinárodná profesionálna porota bude  prísnym okom hodnotiť vizáž peelingu, použité  prírodné ingrediencie, profesionalitu a kreativitu prevedenia procedúry priamo v saune a mnoho iných kritérií – vrátane prezentácie a sprievodného slova k peelingu, vírenia pary a distribúcie horúceho vzduchu, starostlivosti o klientov. Súťažiaci budú v prvej časti pripravovať a vystavovať svoje peelingy pre porotcov, ale aj pre návštevníkov. Vizáž, konzistenciu a chuť peelingov ohodnotí špeciálny člen poroty – televízny šéfkuchár a špecialista na modernú gastronómiu Ivan Rusina. V druhej časti bude prebiehať samotná realizáciu peelingových procedúr v parnej saune. Vyskúšať si peeling na vlastnej koži budú môcť aj návštevníci saunového sveta počas konania súťaže.

Návštevníci budú mať možnosť  nielen zažiť profesionálne procedúry  v podaní saunamastrov, ale taktiež sa zapojiť do hlasovania. Cenu diváka získa ten zo súťažiacich, ktorého vizuálna stránka peelingu bude pre návštevníkov najatraktívnejšia. Peelingy budú vystavené počas celého víkendu v priestoroch wellness & spa. Počas súťažnej soboty je pre klientov pripravený bohatý sprievodný program v saunovom dóme, kde svoje saunové umenie predvedú špeciálni hostia z popredných wellness centier zo Slovinska. Súčasťou ponuky budú aj workshopy a stánky s wellness produktami.

Milovníci welness, ktorí sa do Bešeňovej v čase súťaže nechystajú, môžu využiť ďalšiu zaujímavú ponuku. Zvýhodnené vstupy  do dvoch najväčších liptovských aquaparkov – do Bešeňovej a do Tatralandie – sú v predpredaji cez GOPASS s 50% zľavou ešte do 9.marca. Uvedené vstupy je možné využiť do konca júna 2019.

Marián Galajda, TMR