Branislav Tréger sa stal predsedom ZMOS

Liptovský Hrádok 24. mája 2019 – Branislav Tréger sa stalStalo sa tak v stredu 22. mája 2019 v Bratislave. Na sneme sa zúčastnilo takmer 1200 starostov a primátorov. Bookmark It Hide Sites More »

 

Tip na výlet: Verejné lyžiarske preteky vo Vysokých Tateách

Buď lyžiarskym hrdinom na svahoch vo Vysokých Tatrách!

Vysoké Tatry – lyžovanie

Vysoké Tatry, 15.marca 2019 – Už v sobotu 16.marca na Štrbskom Plese a o týždeň aj v Tatranskej Lomnici  bude verejnosť môcť súťažiť o hviezdnu HERO SEASON TROPHY.  Verejné lyžiarske preteky v obrovskom slalome sú otvorené pre všetkých lyžiarov.

Súťaž sa uskutoční v dvoch kolách. Účastníci budú rozdelení  podľa veku do ôsmich kategórií – od 6 ročných pretekárov až po kategóriu Masters 50+. Prihlásiť sa na podujatie je možné priamo na mieste. Zaujímavosťou je, že lyžiari, ktorí stavia na pretekárske kombinézy, musia už na štarte počítať s handicapom +5 sekúnd. Preteky série HERO SEASON TROPHY spájajúce strediská Tatry mountain resorts, a.s. sa v tomto roku konali už v poľskom rezorte Szczyrk, po Štrbskom Plese a Tatranskej Lomnici príde na rad český Špindlerův Mlýn a slovenská Jasná. 

„Preteky bude sprevádzať perfektná zábava s DJ-om a tanečnicami. Víťaz v každom lyžiarskom stredisku bude slávnostne korunovaný za hrdinu lyžiarskej sezóny 2018/2019 a získa hviezdnu HERO SEASON TROPHY,“ uviedol obchodno-marketingový manažér strediska Vysoké Tatry Lukáš Brodanský.

Prezentácia sa uskutoční v čase 8:30 – 9:30 hod, prvé kolo pretekov začína o 10:00 hod, druhé kolo o 12:30 hod.

Pre víťaza v každej kategórii  je pripravená hlavná výhra – Šikovná sezónka na lyžiarsku sezónu 2019/2020. Tento sezónny skipas bude pre verejnosť dostupný od 18.marca. Ide o cenovo najvýhodnejší spôsob ako lyžovať v strediskách TMR nielen na Slovensku, ale aj v poľskom Szczyrku a českom Špindlerovom Mlyne.