Liptovská heligonka

Ružomberok 12. apríla 2019 – Detský folklórny súbor Belanček  z Bieleho Potoka – Ružomberka Vás srdečne pozýva na 0. ročník podujatia Liptovská heligónka. Uskutoční sa v nedeľu 14. apríla od 14. 00 h v tamojšom kultúrnom dome. Bookmark It Hide Sites More »

 

Divadlo Atak 9 získalo najvyššie ocenenie

Atak 9

Liptovský Hrádok 11. apríla 2019 -Festival Aničky Jurkovičovej uskutočnil sa 7. až 10. apríla v Mestskom kultúrnom stredisku v Novom Meste nad Váhom. Medzi jeho účastníkmi bolo aj divadlo  ATAK 9 z Liptovského Hrádku. Publiku sa predstavilo 9. apríla hrou Jozefa Gregora Tajovského Hriech.  Jej prevedenie  a herecké výkony nadchli porotu získalo ocenenie laureáta.

“ Tešíme sa z výhry a postupu do Srbska, ďakujeme všetkým vďaka komu to je také skvelé dobrodružstvo,“ uviedla na sociálnych sieťach režisérka hry Libuša Števčeková

Dodatočná gratulácia pre Matej Kordoš za získanie ceny za pozoruhodný mužský herecký výkon festivalu 🙂 – s používateľmi Sima Surovčeková, Matej Kordoš, Petra Gulašová, Libuša Stevcekova, Ľubka Šintajová, Adam Dúbravec a Samko Gibala na mieste Nové Mesto nad Váhom.

Foto: facebook L. Števčekovej

ATAK9

(red)

 

Pridaj komentár