Zbrane rinčali na Podsuchej

Podsuchá 18. júna 2019  (www.zijemvrk.sk) – Streľba z guľometov, kanónov, samopalov, výbuchy granátov sa rozliehali okolím celej Podsuchej. Bojové akcie uskutočňovali sa na druhej strane od hlavnej cesty, za riekou Revúcou. Stretli sa tam slovenskí vojaci, partizáni s nemeckými fašistickými vojenskými jednotkami. Fotogaléria: https://www.facebook.com/pg/Liptovske-Sliače-informácie-178491972170079/photos/?tab=album&album_id=2484143718271548 Bookmark It Hide Sites More »

 

Divadlo Atak 9 získalo najvyššie ocenenie

Atak 9

Liptovský Hrádok 11. apríla 2019 -Festival Aničky Jurkovičovej uskutočnil sa 7. až 10. apríla v Mestskom kultúrnom stredisku v Novom Meste nad Váhom. Medzi jeho účastníkmi bolo aj divadlo  ATAK 9 z Liptovského Hrádku. Publiku sa predstavilo 9. apríla hrou Jozefa Gregora Tajovského Hriech.  Jej prevedenie  a herecké výkony nadchli porotu získalo ocenenie laureáta.

“ Tešíme sa z výhry a postupu do Srbska, ďakujeme všetkým vďaka komu to je také skvelé dobrodružstvo,“ uviedla na sociálnych sieťach režisérka hry Libuša Števčeková

Dodatočná gratulácia pre Matej Kordoš za získanie ceny za pozoruhodný mužský herecký výkon festivalu 🙂 – s používateľmi Sima Surovčeková, Matej Kordoš, Petra Gulašová, Libuša Stevcekova, Ľubka Šintajová, Adam Dúbravec a Samko Gibala na mieste Nové Mesto nad Váhom.

Foto: facebook L. Števčekovej

ATAK9

(red)