Liptovská heligonka

Ružomberok 12. apríla 2019 – Detský folklórny súbor Belanček  z Bieleho Potoka – Ružomberka Vás srdečne pozýva na 0. ročník podujatia Liptovská heligónka. Uskutoční sa v nedeľu 14. apríla od 14. 00 h v tamojšom kultúrnom dome. Bookmark It Hide Sites More »

 

Tragédia na Liptove

PO ŠMYKU ZAHYNULA MAMA, JEJ DVE DETI V AUTE PREŽILI

Tragédia v Demänovskej doline

Demänovská Dolina 13. apríla 2019 – V Demänovskej doline dnes (13. apríla 2019)  32 ročná vodička pravdepodobne dostala šmyk a narazila do stromu. Na mieste zomrela. Cestovali s ňou aj jej  dve deti vo veku 8 a 11 rokov. Tieto  prežili bez vážnejších zranení. 

Nehoda sa stala v podvečer, keď vodička sa vracala smerom na Liptovský Mikuláš. O tragétii informovala Polícia SR na svojom facebookovom profile.

Pri nehode pomáhali aj horskí záchranári

Dňa 13. 4. 2019 v podvečerných hodinách boli záchranári HZS z Oblastného strediska Nízke Tatry požiadaní o súčinnosť prostredníctvom tiesňovej linky 112. V Demänovskej doline došlo k autonehode a v bezvedomí sa nachádzali 32 – ročná žena a jedno dieťa, druhé dieťa bolo zranené. Po príchode záchranárov HZS sa už na mieste nachádzali príslušníci HaZZ a Polície. K nehode smerovali aj posádky RLP a RZP. Horskí záchranári po príchode pomohli s vyprostením ženy z auta a tiež pri poskytovaní prvej pomoci všetkým účastníkom nehody. Napriek snahe zúčastnených záchranných zložiek sa život mladej ženy nepodarilo zachrániť, deti boli posádkami RLP a RZP prevezené do nemocnice. 
(red)

 

Pridaj komentár