Vítanie Mikuláša na Bielom Potoku

Ružomberok 6. decvmebra 2019 – Združenie rodičov  pri ZŠ Biely Potok v spolupráci s Centrumom Belanov pozývajú deti a rodičov stráviť príjemné chvíle na tradičnom stretnutí s Mikulášom. Uskutoční sa 6. decembra od 15. 00 h pred kultúrnym domom v ružomberskej mestskej časti Biely Potok. Bookmark It Hide Sites More »

 

Pomôžte nájsť muža, ktorý v teplákoch odišiel z nemocnice

Marek Kanči

Žilina 9. augusta 2019 – Polícia pátra po nezvestnom Marekovi Kančim, narodenom 18. februára 1983, ktorý býva vo Vrbnici pri Michalovciach.

 

Nezvestný muž bol hospitalizovaný v nemocnici v Žiline, odkiaľ dňa 6.8.2019 asi 11.00 hodine odišiel na neznáme miesto. Menovaný sa musí podrobiť chirurgickému zákroku, bez vykonania ktorého je v ohrození života. Menovaný tiež trpí psychickou poruchou a jeho správanie je nepredvídateľné.

Muž je 175 cm vysoký, štíhlej postavy. Má krátke hnedé vlasy, modré oči. Pri odchode z nemocnice mal oblečenú  tmavohnedú teplákovú sôpravu. Zvláštne znamenie – jazva od hrudnej kosti po pupok.

Akékoľvek informácie o nezvestnom mužovi je potrebné oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ.

Informovala Jana Balogová z Krajského riadieľstva Policajného zboru v Žiline

(red)