Výstava prác mladých umelcov

Ružomberok 28. januára 2020 –  Výstavu prác žiakov Základnej umeleckej školy Ľudovíta Fullu v Ružomberku sprístupnia v tamojšej synagópge 30. januára 2020. Vernisáž sa uskutoční o 16. 30 h.  Bookmark It Hide Sites More »

 

Zábavno-športové podujatie v L. Sliačoch

Kotleba – strana L. Sliače

Liptovské Sliače 17. augusta 2019 (Sponzorované) – Zábavno-športové podujatie v Liptovských Sliačoch uskutočnilo sa 17. augusta 2019 na starom futbalovom ihrisku. Nieslo sa pod taktovkou Ľudovej strany Naše Slovensko.

Organizátori pre návštevníkov pripravili rôzne športové a zábavné hry. Záujemcovia si mohli vyskúšať beh s okuliarami simulujúcimi videnie opitého človeka. Zistili, že nie je také jednoduché bežať pomedzi kužele, keď máte problém s orientáciou v priestore. Veľký divácky záujem bol aj o súťaž v pití piva na čas. Deti zsa si vyskúšali, ako rýchlo dokážu vypiť pohár kofoly. 

Na ihrisku bolo dosť priestoru na preťahovanie sa lanom, či beh od  futbalovej bránky po bránku. Deti prejavili veľký záujem o šantenie v nafukovacom hrade. Niektoré sa naučili základom lukostreľby. Samozrehjme, že nechýbal ani guľáš, aj keď do volieb je ešte ďaleko. K nemu podávali kofolu a pivo. Všetko sponzorvali organizátori.

Tibor Šuľa