Príbeh múzea pokračuje

Príbeh Liptovského múzea  v Ružomberku pokračuje aj počas jesenných mesiacov, tentokrát s prednáškou Keď erby prehovoria. Liptovské múzeum v Ružomberku vo štvrtok 21. novembra o 17:00 hod. pozýva na spoznávanie zaujímavých zbierkových predmetov Bookmark It Hide Sites More »

 

Spoznajme úspešných mladých Ružomberčanov

 
 

Ružomberok 30. októbra 2019 – Mesto Ružomberok, Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Liptov a Informačné centrum Ružomberok vás pozývajú na besedu na tému Úspešní mladí Ružomberčania. Uskutoční sa 31. októbra od 1°7. 00 h v Café Bistro chez les Moustiques v Ružomberku (Námestie A. Hlinku), Bezplatné vtupné.

aždý človek chce byť úspešný, často sa tento výraz v dnešnej dobe spomína a zároveň si každý pod týmto pojmom predstaví niečo iné.

Je to ten, čo vlastní luxusné autá, lukratívne nehnuteľnosti a má priateľov na „správnych miestach“, alebo ten čo má vzdelanie a intelekt, či je slávnym športovcom, umelcom,…?

Keby to tak bolo, každý by chcel zarábať veľa peňazí, vlastniť luxusné auto, dom, nikto by nechcel robiť manuálnu prácu. Ale čo to vlastne znamená byť úspešný? A aká je cesta k úspechu? Toto všetko rozoberieme s našimi hosťami na našich októbrových ,,Potulkách mestom“.

Diskusia je súčasťou série besied a prehliadok Ružomberka s názvom Potulky mestom.

Moderátorka a sprievodkyňa: Miriam Považanová

Upozornenie: Na podujatí „Potulky mestom“ budú vyhotovované fotografie a videozáznamy prevádzkovateľom „Mesto Ružomberok, Nám. A. Hlinku 1098/1, 034 01 Ružomberok, IČO 00315737“ za účelom propagácie na webovom sídle prevádzkovateľa, facebookovej stránke, youtube kanáli, v periodických a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne v ďalších médiách

(red)