Výstava prác mladých umelcov

Ružomberok 28. januára 2020 –  Výstavu prác žiakov Základnej umeleckej školy Ľudovíta Fullu v Ružomberku sprístupnia v tamojšej synagópge 30. januára 2020. Vernisáž sa uskutoční o 16. 30 h.  Bookmark It Hide Sites More »

 

Ružomberkú ambulanú pohotovosť presťahuj

Lekárska pohotovosť pre dospelých v nových priestoroch

logo uvn

Ružomberok 26. novembra 2019 – Ambulancia pohotovostnej služby /(APS),ktorá  je v priestoroch polikliniky na Považskej ulici v Ružomberku zmení svoje miesto. Presťahujú ju do tamojšieho areálu Ústrednej vojenskej nemocnice  (ÚVN) SNP – Fakultnej nemocnice.  Umiestnia ju priestoroch bývalej lekárne. Stane sa tak 2. decembra 2019. Informovala hovorkyňa ÚVN Petra Dišková.

 
Ambulancia pohotovostnej služby v nových priestoroch bude pre pacientov k dispozícii prvýkrát 2.decembra 2019. Presun ambulancie pohotovostnej služby nebude mať vplyv na jej prevádzku. Dňa 1. decembra 2019 teda v nedeľu,  bude ambulancia ešte na Považskej ulici. „Lekár bude ošetrovať pacientov v APS v ÚVN  od 16.00 do 22.00 h .  Presunutím ambulantnej pohotovostnej služby priamo do areálu nemocnice, bude pacientom umožnená lepšia dostupnsť odborných vyšetrení,“ doplnila P. Dišková.
 
(red)