Vítanie Mikuláša na Bielom Potoku

Ružomberok 6. decvmebra 2019 – Združenie rodičov  pri ZŠ Biely Potok v spolupráci s Centrumom Belanov pozývajú deti a rodičov stráviť príjemné chvíle na tradičnom stretnutí s Mikulášom. Uskutoční sa 6. decembra od 15. 00 h pred kultúrnym domom v ružomberskej mestskej časti Biely Potok. Bookmark It Hide Sites More »

 

Ružomberský primátor chce ísť do veľkej politiky

Ružomberok 1. decembra 2019 – Dňa 28. novembra primátor mesta  Ružomberok Igor Čombor ohlásil svoju chuť kandidovať do

Strana Vlasť

NRSR v nasledujúcich voľbách, ktoré sa uskutočnia budúci rok. Dňa 29. novembra sa stretol s pracovníkmi úradu, pretože je férové, aby o jeho zámeroch vedeli oni ako prví. Informoval hovorca mesta Ružomberok Viktor Mydlo.

V správe, ktorú zverejnil na sociálnych sieťach hovorca ružomberskej radnice uvádza: „Vzhľadom na mieru reakcii chce formou videa poskytnúť osobné vyjadrenie, v ktorom ozrejmuje:

👉 svoje dôvody a pohnútky,
👉 svoju príslušnosť v strane ako nezávislý expert,
👉 svoje plány ako ďalej.

Vedenie mesta berie jeho snahy vstúpiť do veľkej politiky ako osobné rozhodnutie, ktoré prijal slobodne a bez nátlaku tak, ako má na to právo každý občan Slovenska.“

Primátor ohlásil kandidatúru do NRSR

🌹 Čo sa stalo za posledné dni 🌹Dňa 28. novembra primátor mesta ohlásil svoju chuť kandidovať do NRSR v nasledujúcich voľbách, ktoré sa uskutočnia budúci rok. Dňa 29. novembra sa stretol s pracovníkmi úradu, pretože je férové, aby o jeho zámeroch vedeli oni ako prví. Vzhľadom na mieru reakcii chce formou videa poskytnúť osobné vyjadrenie, v ktorom ozrejmuje:👉 svoje dôvody a pohnútky,👉 svoju príslušnosť v strane ako nezávislý expert, 👉 svoje plány ako ďalej. Vedenie mesta berie jeho snahy vstúpiť do veľkej politiky ako osobné rozhodnutie, ktoré prijal slobodne a bez nátlaku tak, ako má na to právo každý občan Slovenska. 🌹🌹🌹

Zveřejnil(a) Mesto Ružomberok dne Sobota 30. listopadu 2019

(red)

 

Pridaj komentár