Výstava prác mladých umelcov

Ružomberok 28. januára 2020 –  Výstavu prác žiakov Základnej umeleckej školy Ľudovíta Fullu v Ružomberku sprístupnia v tamojšej synagópge 30. januára 2020. Vernisáž sa uskutoční o 16. 30 h.  Bookmark It Hide Sites More »

 

Kam smeruješ, Jasná?!!! Alebo ako zničiť dobré meno strediska.

Kam smeruješ, Jasná?!!! Alebo ako zničiť dobré meno strediska.

dav

Liptovský Mikuláš 17. decembra 2019 (Zdroj. Marián Bazala) – Pán Rataj, mal som Vás za férového podnikateľa. 5.12. ste napísali na www.Skiforum.sk : „Normálne taký vchod z boku bez čakania! Úplná brutalita, ale ľudia sa idú zblázniť, aby to mali. Vydávame 100 ks.“
A teraz je skutočnosť iná. Priority line si môže kúpiť, kto chce, počet 100 ks – nie je pravda. To ste neboli informovaný, alebo si z nás robíte bláznov?? Prečo niekto môže stáť v rade a iný nie? Prečo sa povyšujete nad nás normálnych? V Rakúsku, keď sa vytvorí rad, tak niečo nie je v poriadku. V stredisku vymenia 4-lanovku za 6-lanovku alebo 8-miestnu. Vaši manažéri nedokážu vybaviť 5 rokov stavebne povolenie na jednu lanovku, samé „nedá sa“ a pod. Vymeňte manažérov a bude sa dať! Ste nám na smiech. Miesto toho dotiahnete na posmech kravinu zo Špindla. Debilne umiestnené nástupne body na Priority line turniket, ako napr. na funitel. Počkajte, veď vám to nejaký Poliak rozkope!! Predáte niekomu produkt a následne mu predáte druhý, aby mohol predbiehať ľudí z prvého produktu. To nie je nejakú štátnu kontrolu?? Nepovyšujte sa, pád býva krutý! Radšej keby ste upravili nástup na lyže pri Kosodrevine, dnes sa tam stála fronta, ako v minulosti na banány. Stojíte v rade na lanovku, aj v rade z lanovky. To veru nemajú ani v poslednej rakúskej dedine!! Ďalším bodom neschopnosti vašich manažérov je, že otvárate stredisko, keď nemáte otvorenú ani jednu zjazdovku. Pozvali ste hokejistov. Čo tí majú spoločné s Chopkom? Len to, že je to ľadová hora. Kravina, to koho bol nápad?? A vrchol analfabetizmu vášho vedenia je to, že ste hore v Rotunde zrušili samošku a máte tam reštiku s obsluhou, kde sa treba aj objednať. Do samošky prišiel lyžiar, za chvíľu zjedol a šup na svah. Teraz tam presedí o polovicu času viac!! Kde sa zohrejú ľudia v prípade nepriaznivého počasia tak, ako bolo dnes? Na chodbe pri WC alebo napravo hore.???? Prečo ste Rotundu nerozšírili halami nad stanicami lanoviek? Alebo zas Vám nieto nedokázal vybaviť povolenie??? Neuvedomujete si, koľko ľudí bude odchádzať sklamaných a najedovaných!! To vaši manažéri majú podiel na Kamennej chate. Teraz bude stále plná. Super podnikateľský zámer!! Spamätajte sa! Vaši manažéri vám škodia, ja by som takých na mieste vyhodil. Vy nedoháňate Rakúsko, ste na smiech a zlosť normálnym lyžiarom!!!

Zdroj:Jasná