Pomáhame si

Ružomberok 14. apríla 2020 – Mesto Ružomberok ďakuje spoločnosti TITAN-Tatraplast sro, ktorá dnes darovala ochranné štíty pre jej príslušníkov Mestskej polície. Sú najlepšie!

Hlavným predmetom obchodnej činnosti spoločnosti TITAN-Tatraplast, s.r.o. je výroba polotovarov podľa požiadaviek zákazníka a s tým spojený servis podporený najmodernejšími technológiami obrábania plastov a hliníka, predaj dutinkových polykarbonátov AKYVER SUN TYPE, plných polykarbonátov, plexiskla, technických plastov (PP, PE, PVDF), sklolaminátu, kompozitných materiálov hliníkových profilov a príslušenstva potrebného na montáž týchto materiálov.

Základnou filozofiou spoločnosti je dodávka širokého spektra kvalitných plastových produktov s ohľadom na vysoký štandard kvality v priaznivých cenových reláciách. Každý výrobok zaradený do predajného sortimentu spoločnosti je najskôr dôkladne analyzovaný z pohľadu kvality a ceny. Informuje na firemnej stránke spoločnosti jej riaditeľ Ing. Peter Janky.

Na webovej stránke spoločnosti TITAN – Tatraplast s.r.o sa ďalej uvádza: „

Naším cieľom je uspokojenie vašich potrieb v oblasti plastových polotovarov vo forme dosiek, tyčí a profilov. Poskytujeme širokú škálu podporných služieb a príslušenstva, ktoré slúži na bezproblémovú montáž a dlhodobú prevádzku plastových komponentov. 

Samozrejmosťou je bezplatná doprava zakúpených materiálov v krátkych dodacích lehotách z centrálneho skladu plastov a hliníka v Ružomberku. Poskytujeme tiež bezplatný poradenský servis pre výber a aplikáciu plastov.

(red)