Tip na výlet: Svadobný veľtrh v Tatrách – inšpirácia pre páry, ktoré plánujú svadbu

Tatranská Lomnica 24. február 2017 – V historických priestoroch Grandhotela Praha v Tatranskej Lomnici sa 25. februára uskutoční I. ročník Svadobného veľtrhu v Tatrách, kde sa predstaví 24 vystavovateľov, ktorí ponúknu návštevníkom inšpiráciu s aktuálnymi svadobnými novinkami a trendmi. Nebude chýbať prezentácia svadobných šiat, oznámení, doplnkov, dekorácii, šperkov, pánskej módy a vystavovatelia poradia aj pri výbere kozmetiky, či svadobného účesu.  More »

 

Prvý ročník TALENT CUPu bol plný hviezd

hokejLiptovský Ján 8. augusta 2016 –Až  29 športových hviezd , 1000 divákov, a nespočetné množstvo rozdaných podpisov. Nedeľa na Liptove bola plná športových hviezd. Sily na futbalovom trávniku si zmerali odchovanci mikulášskeho hokeja – tím Hokejové Talenty proti hviezdam slovenského športu v Star Team zostave.  Cieľom podujatia bola popularizácia športu v regióne a zároveň finančná aj mediálna podpora mladých športových talentov.

hokej

hokej

Prvý ročník Talent Cupu sa niesol v znamení skvelých futbalových výkonov v podaní Slovenských športových hviezd, ktoré si vymenili svoje klasické športové vybavenie za to futbalové.  Diváci mohli vidieť nielen zlatých chlapcov z Göteborgu ale aj slalomárku Petra Vlhovú, snowboardistku Klaudiu Medlovú či futbalistu Mareka Saparu. Atmosféru futbalovej exhibície rozprúdili sambové tanečnice a roztlieskavačky, zo skupiny VIVAS, ktoré svojim vystúpením uchvátili nielen divákov ale aj samotných hráčov.

O futbalové výkony, a naozaj kvalitné, nebola núdza.  Čo gól, to hviezdne meno, avšak strelcami gólov boli aj dámy. V gólovom nasadení sa nedala zahanbiť Petra Vlhová, úspešná slovenská lyžiarka, ktorá s úsmevom priznáva:  „s chalanmi som vyrastala a asi sa na mňa takéto športy nalepili“. Navyše svojou futbalovou technikou ohúrila aj slovenského reprezentanta vo futbale, Mareka Saparu.

Telentcup

Telentcup

Tisícka divákov si vychutnávala exkluzívny pohľad na zápas a atmosféru podujatia. Výsledok zápasu 2 x 20 minút bol nerozhodný, aj keď padlo krásnych 12 gólov, nasledovali penalty. O prvom držiteľovi Talent Cupu rozhodol až rozstrel, v ktorom boli úspešnejší chlapci z tímu Hokejových Talentov. Podstatný však nebol víťaz, ale myšlienka prečo sa Talent Cup zorganizoval, a to podpora mládežníckeho hokeja, a športu vôbec. „Deti sú naša budúcnosť a treba im odmalička vštepovať dobré návyky, treba ich viesť k športu a pohybu a verte že neskôr sa výsledok dostaví. Verím, že sa nám podarí vychovávať hokejové talenty, aby sme boli v budúcnosti na nich hrdí,“ vysvetľuje Martin Cibák.

Azda najväčším lákadlom nielen pre divákov, ale aj pre malé hokejové talenty boli práve mená ako Miroslav Šatan, Peter Bondra, Richard Litner či Marek Uram. Všetci si našli čas na spoločnú autogramiádu a fotenie a rozdávali úsmevy a podpisy všetkým fanúšikom “Sme nadšení z takýchto podujatí. Je to pekné, že aj my hokejisti vieme pomáhať. Radi sme prišli na Liptov a podporili správnu vec,“  uzavrel Miroslav Šatan.