Liptovské Sliače zdolali L. Mikuláš -Palúdzku

Liptovské Sliače 23. októbra 2017 -Muži, V.liga sk.“B“: 1.OFC Lipt.Sliače : FC 34 Lipt.Mikuláš – Palúdzka 1 : 0 (1:0). Domáci nastúpili v oklieštenej zostave bez 4 hráčov zo základnej zostavy. Prvá polhodinka nepotešila priaznivcov tohto Liptovského derby. Na klzkom teréne sa mužstvám nedarila presná rozohrávka a útoky sa prevažne zakladali dlhým nakopávaním, čo nemalo More »

 

Športový deň v Liskovej

Športový deň Lisková

Lisková 15. septembra 2017 –  Miestny spolok Červeného kríža Lisková pozýva všetkých na športový deň, ktorý sa uskutoční 16. septembra na fubalovom ihrisku. Začne sa o 11. 00. Súčasťou programu bude aj vystúpenie ružomberského rodáka: speváka Jozefa Ivašku (o 15:00 hod.). 

Jozef Ivaška – spevák a ružomberský rodák absolvoval Vysokú školu múzických umení v Bratislave, odbor koncertný a operný spev a Hudobnú univerzitu vo Viedni. Od roku 1981 vystupuje v operetných predstaveniach v Mestskom divadle v Badene pri Viedni. Účinkoval na rôznych festivaloch a koncertných turné. Spolu so synom Dodom vytvorili spevácke duo. Svoje albumy prezentoval v Japonsku, Austrálii, USA a v krajinách susediacich so Slovenskom.

Na všetkých čakajú rôzne súťaže. Občerstvenie je zabezpečené. 
Akcia sa koná za každého počasia. 

Športový deň Lisková

(red)